Niedziela w oktawie Bożego Narodzenia ( 31 XII 2017 )

W dalszym ciągu okres Bożego Narodzenia – dzisiaj Święto Świętej Rodziny, Jezusa , Maryi i Józefa. Modlimy się dzisiaj w intencji wszystkich rodzin.

Jest to także ostatni dzień Starego Roku. W czasie każdej Mszy świętej dziękujemy Bogu za przeżyty rok.

W poniedziałek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze Święte jak w każdą niedziele tj. o 7:00 , 10:00 , 11:30 i 16:00. W Wołowicach o godz. 8:45.

We wtorek wsp. świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

W piątek I Piątek Miesiąca – po południu od 15:30 spowiedź. O godzinie 17:00 Msza święta. Odwiedziny chorych w przyszłą niedzielę od godz. 13:00 – 15:00.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli ). Msze święte jak w każdą niedzielę. Na Mszy św. o godz.11:30 kolędowanie przy żłóbku przez dzieci i rozdanie nagród za uczęszczanie na Roraty.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych

Program wizyty duszpasterskiej w oddzielnej zakładce....

ks. Proboszcz