7 Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego ( 13 V 2018 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo majowe. Po Nabożeństwie Msza Święta. Zachęcamy gorąco do udziału. W tygodniu Nabożeństwo przed Mszą św. wieczorną.

W tym tygodniu :

W środę św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

W piątek po rannej Mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Wołowicach dodatkowa Msza święta z Nabożeństwem o godz. 19.00.

W sobotę od 16.00 - 17.00 spowiedź dzieci pierwszo-komunijnych. O godz. 17.00 Nabożeństwo dziękczynne za Sakrament Pokuty połączone z Nabożeństwem Majowym. Msza święta wieczorna, po Nabożeństwie.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej godz.11.30 dzieci klas trzecich po raz pierwszy przyjmą Chrystusa do swoich serc. Polecamy ich Waszej modlitwie.

Spotkania w tym tygodniu:

• dzieci pierwszo - komunijnych we wtorek i piątek o godz. 16.30
  • Pozostałe spotkanie jak zostało ustalone.

10 czerwca ( niedziela ), jak Pan Bóg pozwoli będziemy w tym roku przeżywali VIII Festyn Parafialny. Rozpoczęliśmy przygotowania. Prosimy o pomoc, mile widziani sponsorzy.

Życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.