11 Niedziela Zwykła ( 17 VI 2018 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu:

W środę, po południu od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W trakcie wystawienia spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 18.00 Msza święta.

W czwartek o godz. 17.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum. Pół godziny przed Mszą świętą również możliwość skorzystania ze spowiedzi.

W piątek o godz. 8.00 rano w kościele Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla pozostałych klas Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Dzieci i młodzież gromadzą się o godz. 7.45 na boisku szkolnym, skąd rozpoczyna się uroczyste przejście do kościoła. Po Mszy świętej uroczysty powrót do Szkoły i przy sprzyjającej aurze zakończenie roku na boisku szkolnym.

Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy pomagali w przygotowanie tegorocznego Festynu Parafialnego, Panu Wójtowi, Współorganizatorom, Osobom z innych parafii. Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się bezpośrednio w Festyn: dzieciom i młodzieży z przedszkoli i szkół z terenu Gminy, sponsorom (zarówno indywidualnym jak i firmom), Kołom Gospodyń i Stowarzyszeniom z całej parafii (za ciasta, bigos) Panom przy grilach, Osobom które przygotowały Loterię. Bóg zapłać ks. Pawłowi i p. Januszowi Sroce za zorganizowanie zawodów sportowych.

Ks. Pawłowi i ks. Mateuszowi za wszelką pomoc. Serdecznie chciałem podziękować Panom strażakom z całej parafii, jak również Panom strażakom z Czułówka i Nowej Wsi Szlacheckiej, którzy zawsze są gotowi do pomocy u nas.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w dniu Festynu i na jego przygotowanie. Po odliczeniu wszystkich kosztów, dla parafii pozostała kwota 16,500.

Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Wczoraj dzieci i młodzież zakończyła kolejny rok formacyjny. Serdeczne podziękowania wszystkim za obecność i pomoc przy parafii.

W środę po Mszy wieczornej ( około 18.40 ) spotkanie osób wyjeżdżających do Turynu ( wszystkich ). Bardzo proszę o przyniesienie Dowodu Osobistego przez Rodziców, których dzieci wyjeżdżają.

Dobrej i spokojnej niedzieli.

ks. Proboszcz