22 Niedziela Zwykła – 2.09. 2018r.

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory połączone z adoracją. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

O godzinie 8.00 uroczysta Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia z Bogiem nowego roku szkolnego. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zbierają się na boisku szkolnym o g.7.45 następnie uroczyste przejście ze Sztandarem Szkoły do kościoła na Mszę świętą. Po Mszy świętej wspólne przejście dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców do Szkoły.

Próba scholii w poniedziałek o godz. 7.30

Środa:         od godz. 17.00 – 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

I Piątek:      od godz. 17.00 spowiedź.  O godz. 18.00 Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Po Mszy św. o godz.18.00 zbiórka ministrantów i lektorów .

Sobota:       Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i młodzież z grup parafialnych działających przy naszym kościele na Mszę św. o g. 16.00 rozpoczynającą nowy rok formacyjny. Po Mszy św. wspólne spotkanie i ognisko.

Intencje Mszy św. na pierwsze półrocze 2019 r. będziemy przyjmować od poniedziałku 3 września po Mszach św. w zakrystii, oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

Spotkanie popielgrzymkowe grupy niebieskiej Dekanatu Czernichowskiego odbędzie się w sobotę 8 września w Liszkach. O g. 18.00 Msza św. w kościele, a po niej spotkanie w sali teatralnej przy plebanii.