dealer3.jpgdealer2.jpgdealer1.jpg

28 Niedziela Zwykła – 14.10. 2018r.

Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe .

Po nabożeństwie Msza święta. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o g. 17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych a szczególnie dzieci, które będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.


Dzisiaj XVIII Dzień Papieski przeżywany w roku 40 rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża - przez cały dzień wpatrujemy się w postać św. Jana Pawła II i wsłuchujemy się w Jego słowa - jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na stypendia wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki temu setki młodych ludzi może zdobywać wiedzę, a My budujemy „żywy pomnik” św. Janowi Pawłowi II. Po Mszy św. o g. 11.30 program artystyczny przygotowany przez uczniów ze Szkolnego Koła Caritas.


W ramach obchodów 40 rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na stolicę św. Piotra kustosz Sanktuarium św. Jana Pała II w Krakowie zaprasza naszą parafię wraz z całym dekanatem czernichowskim na Mszę św. we wtorek 16 października o g. 8.00.


Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła

Wtorek:          wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Środa:            wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,

                      na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek:     święto św. Łukasza, ewangelisty, patrona służby zdrowia

Sobota:         uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej


Porządkując na cmentarzu groby swoich bliskich proszę, aby wszystkie śmieci wrzucać do kontenera.2011 - Copyright all rights reserved