dealer2.jpgdealer1.jpgdealer3.jpg

29 Niedziela Zwykła – 21.10. 2018r.

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna obchody Tygodnia Misyjnego, podczas, którego jesteśmy zaproszeni do zwiększenia naszego zaangażowania misyjnego, poprzez modlitwę, wyrzeczenia, różnoraką ofiarę i zaangażowanie w to najważniejsze zadanie Kościoła jakim jest dzielenie się wiarą. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na  cele misyjne.


Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe . Po nabożeństwie Msza święta.

W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o g.17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.


Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek:   wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

Środa:              na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego – Uroczystość.


W czasie Mszy św. o godz. 10.00  odśpiewamy uroczyste Te Deum, jako dziękczynienie Bogu za dar naszych Świątyń. Będziemy się modlić w intencji budowniczych, oraz tych którzy  teraz troszczą się o nasze kościoły w Czernichowie i w Wołowicach .


Przypominamy, że pięć intencji mszalnych przyjmowanych w czasie pogrzebu zostaje odprawionych w parafii pozostałe są przekazywane księżom do odprawienia poza parafią. Terminy Mszy św. odprawianych w parafii są wywieszone w gablotce w przedsionku kościoła, można również zapoznać się z nimi w zakrystii.    2011 - Copyright all rights reserved