32 Niedziela Zwykła – 11.11. 2018r.

Narodowe Święto Niepodległości.

O godz. 10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, którym droga jest nasza Ojczyzna.

Po Mszy św. Wójt Gminy Czernichów zaprasza na dalszy ciąg obchodów Święta Niepodległości. Szczegółowy program na plakatach.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:        wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

Wtorek:                wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Środa:                  o godz.16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g.17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:                   po Mszy świętej o g. 7.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

w Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o godz. 18.00.

Sobota:                wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

W niedzielę 18 listopada będziemy przeżywać II Światowy Dzień Ubogich. Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas będą przy kościele zbierać ofiary do puszek. Połowa zebranych środków przeznaczona będzie na organizację centralnych wydarzeń II Światowego Dnia Ubogich w Krakowie a druga połowa będzie przeznaczona na charytatywną działalność Szkolnego Koła Caritas.

Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie wraz z wychowawcami serdecznie zapraszają na krótką inscenizację patriotyczną pt. „Dziękuję Ci Polsko”, które zostanie zaprezentowane w naszym kościele w niedzielę 18.11.2018r. po Mszy św. o godz. 11.30.