Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – 30.12. 2018r.

Święto Świętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:      Wspomnienie św. Sylwestra – ostatni dzień Starego Roku.Msza św. połączona z nieszporami

na zakończenie roku  z dziękczynnym Te Deum i suplikacjami o g.16.00.

Wtorek:     Nowy Rok-Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Światowy Dzień Pokoju - Msze święte jak w każdą niedziele.

Składka przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się.

Środa:     Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

O g.17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Piątek:   Od g. 16:00 spowiedź, o godzinie 17:00 Msza święta.

I Sobota:  Odwiedziny chorych w późniejszym terminie.

W następną niedziele po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

W niedzielę 6 stycznia po Mszy św. o g. 11.30 w naszym kościele będą jasełka pt. „Kiedy jest Boże Narodzenie?” Zostały one przygotowane przez młodzież ze Szkolnego Koła Caritas. Zapraszamy

Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie zapraszają do wspólnego kolędowania Dzieciątku Jezus w dniu 13 stycznia podczas Mszy św. o godzinie 11.30.

Siostry Sercanki dziękują za złożone ofiary na remont Bursy dla dziewcząt. Zebrały 3604zł.

Intencje Mszy św. na drugie półrocze będziemy przyjmować w zakrystii i w kancelarii parafialnej od poniedziałku 14 stycznia.

Wizyta Duszpasterska:

Środa: 2.01.2019r.

Ks. Proboszcz: Czernichów -Ratanice

Czwartek: 3.01.2019r.

Ks. Proboszcz: Podgórki z Zakamyczem od P. Jastrzębskich przy ul. Wadowickiej – do Ronda do P. Stawowiak (bez ul. Willowej i Dębowej)

Ks. Wikariusz: Zagacie - od P Wiesława Kozioł do kapliczki (u P. Mlostków) i Podzagacie

Piątek: 4.01.2019r.

Ks. Proboszcz: Bór

Ks. Wikariusz: Wołowice – od Remizy do Pichoniówki (bez Pichoniówki)

Sobota: 5.01.2019r.

Ks. Proboszcz: Czernichów ul. Willowa i Dębowa

Ks. Wikariusz: Czernichów – Kępa i Pasieka

Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy o godz. 8:30. W miarę możliwości prosimy o przyjazd po księży i ministrantów.