4 Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019r.

W niedzielę o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Środa:

O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji  okazja do spowiedzi  świętej. O g.18.00 Msza św. i  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Piątek:

Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od g. 16.30 spowiedź . O godz.17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 18.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

I Sobota:

Od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Prosimy o zgłoszenie również chorych, którzy pragną przystąpić do spowiedzi i przyjąć Komunie św. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Ministranci  rozprowadzają Baranki Wielkanocne. Ofiary składane przy ich nabywaniu są przeznaczone na pomoc dzieciom potrzebującym i będą przekazane do Caritas naszej Archidiecezji. Spełniamy w ten sposób uczynki miłosierdzia wobec bliźnich.

Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.

Przy ołtarzu Krzyża będzie wystawiony kosz na dary (niepsujące się produkty spożywcze), z których młodzież ze Szkolnego Koła Caritas przygotuje paczki świąteczne dla potrzebujących.

Za tydzień I Niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy modlitewne spotkania Róż różańcowych.

Od poniedziałku  Msze św. wieczorne będą o godz. 18.00.

Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach, filia Czernichów, organizuje przy naszym kościele kiermasz prac świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne intelektualnie w niedzielę 7 kwietnia 2019r. po Mszach św. o godz. 7.00, 10.00 i 11.30. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na potrzeby niepełnosprawnych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.