2 Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 28.04.2019r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:   Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy

Wtorek:        Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Środa:           Wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.

O g. 17.30 pierwsze nabożeństwo majowe ku czci NMP z procesją wokół  kościoła.

I Piątek:       Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze święte w tym dniu w porządku

niedzielnym o godz. 7.00, 10.00, 11.30 i 16.00.

Nabożeństwo majowe o godz. 15.30.

W Wołowicach Msza święta o godz. 8.45.

Spowiedź w czasie Mszy św. i od g. 15.00 do 16.00.

I Sobota:     wspomnienie św. Floriana. O g. 18.00 Msza św. w intencji Strażaków i ich rodzin.

Od g. 9.00 odwiedziny chorych.

Dziś rozpoczyna się 75 Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na potrzeby Caritas.

Przez cały maj w dni powszednie nabożeństwo majowe będzie o godz.17.30.

Po nabożeństwie Msza święta. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 15.30.

Za tydzień I Niedziela miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych.

Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w niedzielę 5 maja. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 16, a po niej spotkanie z zaproszonymi gośćmi.

Przypominam że administratorem cmentarza parafialnego jest ks. Proboszcz dlatego wszelkie prace na cmentarzu, poza porządkowymi należy zgłaszać w kancelarii parafialnej.