3 Niedziela Wielkanocna, – 5.05.2019r.

I Niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 nabożeństwo majowe. Po nabożeństwie Msza święta.

W dni powszednie nabożeństwo majowe o godz.17.30.

Poniedziałek:  Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

Środa:             Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika

Głównego patrona Polski. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej

Pomocy połączona z nabożeństwem majowym o g. 17.30.

Na Mszy św. o g. 18.00 będzie poświęcenie i przyjęcie przez dzieci

przygotowujące się do I Komunii św. medalików, oraz odnowienie

przyrzeczeń chrzcielnych.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się na plebanii w niedzielę 12 maja po Mszy św. o g. 16.00. Zapraszam Parafian, którzy na spotkaniu organizacyjnym 10 marca wyrazili wolę udziału w Radzie Parafialnej.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w niedzielę 5 maja. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 16, a po niej spotkanie z zaproszonymi gośćmi.

W wyniku pożaru który wybuchł 28 kwietnia w Czułowie doszło do uszkodzenia poddasza plebanii, oraz dachu na kościele. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na pomoc w usuwaniu skutków pożaru.