22 Niedziela Zwykła – 1.09. 2019r.

W niedzielę po Mszy św. o g.7.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W poniedziałek 2 września o godzinie 8.00 uroczysta Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

Uczniowie Szkoły Podstawowej zbierają się na boisku szkolnym o g.7.45 następnie uroczyste przejście ze Sztandarem Szkoły do kościoła na Mszę świętą. Po Mszy świętej wspólne przejście do Szkoły.

Przywóz uczniów autobusem szkolnym:           g. 7.20 - Przeginia Narodowa

g. 7.30 – Kłokoczyn

Wtorek:        wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

Środa:          od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do

spowiedzi świętej. O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej

Nieustającej Pomocy.

I Piątek:      Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu

i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od g. 17.00 spowiedź . O g. 18.00 Msza św.

I Sobota:        Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

Spotkanie rodziców młodzieży pierwszych klas Szkoły Średniej, która we wrześniu przystąpi do Sakramentu Bierzmowania będzie w niedzielę 1 września po Mszy o g. 16.00.

Młodzież pierwszych klas Szkoły Średniej zapraszamy w niedzielę 8 września na Mszę św. o g. 16.00. Po Mszy św. spotkanie przygotowujące do bierzmowania.

Dzieci i młodzież z grup parafialnych działających przy naszym kościele zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok formacyjny w sobotę 7 września o g. 18.00.

Po Mszy św. wspólne spotkanie i ognisko.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza na XXVII Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się w niedzielę 8 września 2019r.

Intencje Mszy św. na pierwsze półrocze 2020 r. będziemy przyjmować od poniedziałku 2 września po Mszach św. w zakrystii, oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.