25 Niedziela Zwykła – 22.09. 2019r.

Dzisiaj o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:  wspomnienie św. O. Pio, prezbitera

Środa:             od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi

świętej. O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:            wspomnienie św. Wincentego a Paulo

Sobota:          święto św. Wacława, męczennika

Dziękuję ks. Pawłowi za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania i uroczystości przyjęcia sakramentu. Ks. Janowi Stołowskiemu za przygotowanie młodzieży do bierzmowania. Za pomoc w przygotowaniu uroczystości bierzmowania diakonowi Szymonowi, oraz klerykom Marcinowi i Krzysztofowi, panu organiście, panu kościelnemu, pani Dorocie Pytko.

Dziękuję rodzicom bierzmowanych za troskę o przygotowanie młodzieży, wysprzątanie i udekorowanie kościoła. Wszystkim którzy włączyli się w przygotowania serdeczne Bóg zapłać.

Dziękuję Paniom z grup modlitewnych za wysprzątanie salki przy plebanii, oraz jej otoczenia.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się 29 września po Mszy św. o godz. 16.00.

Spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 29 września o g. 14.30.

Kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII zapraszamy na nabożeństwo różańcowe 1 października o g. 17.30. Po Mszy św. spotkanie w kościele.