27 Niedziela Zwykła – 6.10. 2019r.

I Niedziela miesiąca - po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych.

Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe . Po nabożeństwie Msza święta. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o g. 17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, szczególnie dzieci, które będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.

Poniedziałek:  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

Środa:             święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W następną niedzielę 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O g.16.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, następnie procesja wokół kościoła w czasie której zaśpiewamy litanię loretańską.

W przyszłą niedzielę XIX Dzień Papieski. Przy kościele zbiórka do puszek na stypendia Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

W zakrystii i kancelarii będziemy przyjmować na „wypominki”. Prosimy o napisanie na kartce czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. W ciągu roku za zmarłych modlimy się w niedzielę przed każdą Mszą Świętą dlatego bardzo prosimy aby na kartce z wypominkami rocznymi napisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane dane wypominki. Aby uniknąć błędów prosimy o czytelne napisanie imion i nazwisk zmarłych.