31 Niedziela Zwykła – 3.11. 2019r.

Dzisiaj pierwsza Niedziela Miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych. O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W najbliższym tygodniu codziennie przed Mszami świętymi modlimy się za zmarłych.

Środa:             od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota:           święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

Bóg zapłać państwu Dąbrowskim za ufundowanie dla naszego kościoła mosiężnej kadzielnicy i łódki na mirę.

Kierownictwo Warsztatu Terapii Zajęciowej w Czernichowie dziękuje wszystkim parafianom za finansowe wsparcie podczas zbiórki w dniu 27 października. Zebrana kwota w wysokości 3162 zł. będzie w całości przeznaczona na prace remontowe budynku w którym prowadzone są zajęcia.

Od dzisiejszej niedzieli czytane są nowe wypominki . Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominków.