dealer2.jpgdealer1.jpgdealer3.jpg

34 Niedziela Zwykła – 24.11. 2019r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można zyskać odpust zupełny.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Kalendarz Liturgiczny:

Środa:                         Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.   O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota:                          Święto św. Andrzeja , Apostoła

Od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W następną niedzielę 1 grudnia rozpoczynamy Adwent. Jest to czas pobożnego i radosnego przygotowania na przeżycie Uroczystości Narodzenia Pańskiego i na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa.                                                                                          

Roraty rozpoczynają się od następnego poniedziałku. Będą odprawiane w kościele w Czernichowie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.

Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na organizację centralnych wydarzeń III Światowego Dnia Ubogich w Krakowie, charytatywną działalność Szkolnego Koła Caritas, oraz na pomoc dla Sudanu Południowego. Zebraliśmy 2690zł.

Dziękujemy panu Franciszkowi Strumińskiemu za dostarczone na nagrody książki i kalendarze.

Pan organista od czwartku będzie roznosił poświęcone opłatki na stół wigilijny. Rozpocznie od Przegini Narodowej.


Przygotowanie do bierzmowania - salka przy szkole  

kl. VIII a i VIII b     

26.11.2019r.   I grupa            g. 18.00

                      II grupa            g. 18.40

2011 - Copyright all rights reserved