dealer3.jpgdealer2.jpgdealer1.jpg

1 Niedziela Adwentu – 1.12. 2019r.

Po Mszy św. o g. 7.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

 

Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Czas Adwentu przeżyjmy w duchu radości i pobożnego oczekiwania na Święta Narodzenia Pańskiego i na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa.

 

W dni powszednie Adwentu odprawiana jest Msza święta poświęcona NMP zwana Roratnią. W naszym kościele przez cały Adwent w dni powszednie  roraty będą  o godz. 17.00. Zgodnie z życzeniem ks. Arcybiskupa Mszę św. poprzedzi wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w roratach. Dzieci prosimy aby na roraty przychodziły z lampionami, oraz przynosiły podpisane imieniem i nazwiskiem serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem. W trakcie rorat wylosujemy trzy serduszka za które dzieci otrzymają drobne upominki. Dzieci będą również otrzymywały pamiątkowe obrazki.

 

Kalendarz Liturgiczny:

 

Wtorek:             Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego 

Środa:              Wspomnienie św. Barbary dziewicy i męczennicy, patronki naszej parafii. 

I Piątek:            Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

                         Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego

                         Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź O g. 17.00 Roraty.

I Sobota:           Wspomnienie św. Ambrożego.

                         od godz. 9.00 odwiedziny chorych

 

Od przyszłej niedzieli pod ołtarzem Krzyża Świętego będzie wystawiony kosz do którego będzie można przynieść artykuły żywnościowe  które zostaną przekazane dla potrzebujących z naszej parafii.

 

Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach organizuje przy naszym kościele kiermasz prac świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 8.12 po Mszach św. o g. 7.00, 10.00 i 11.30.

Po Mszy św. o g. 7.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

 

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

 

Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Czas Adwentu przeżyjmy w duchu radości i pobożnego oczekiwania na Święta Narodzenia Pańskiego i na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa.

 

W dni powszednie Adwentu odprawiana jest Msza święta poświęcona NMP zwana Roratnią. W naszym kościele przez cały Adwent w dni powszednie  roraty będą  o godz. 17.00. Zgodnie z życzeniem ks. Arcybiskupa Mszę św. poprzedzi wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w roratach. Dzieci prosimy aby na roraty przychodziły z lampionami, oraz przynosiły podpisane imieniem i nazwiskiem serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem. W trakcie rorat wylosujemy trzy serduszka za które dzieci otrzymają drobne upominki. Dzieci będą również otrzymywały pamiątkowe obrazki.

 

Kalendarz Liturgiczny:

 

Wtorek:                      Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

 

Środa:                        Wspomnienie św. Barbary dziewicy i męczennicy, patronki naszej parafii.

 

I Piątek:                     Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź O g. 17.00 Roraty.

 

I Sobota:                    Wspomnienie św. Ambrożego.

                                   od godz. 9.00 odwiedziny chorych

 

Od przyszłej niedzieli pod ołtarzem Krzyża Świętego będzie wystawiony kosz do którego będzie można przynieść artykuły żywnościowe  które zostaną przekazane dla potrzebujących z naszej parafii.

 

Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach organizuje przy naszym kościele kiermasz prac świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 8.12 po Mszach św. o g. 7.00, 10.00 i 11.30.

2011 - Copyright all rights reserved