dealer2.jpgdealer3.jpgdealer1.jpg

3 Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020r.

W niedziele nie będzie Gorzkich Żali.

W środę i sobotę pół godziny przed Mszą św. o g. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. 

W środę w czasie adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:     Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP

Piątek:          Po Mszy świętej o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

                 O godz. 17.00 Msza Święta. Nie będzie Drogi krzyżowej tak dla dzieci jak i dorosłych.

                 W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o godz. 18.00.

 

Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.      


Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski apeluje do wiernych, aby w tych dniach pozostali w domach, korzystając z udzielonej dyspensy od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy świętej. Nieuczestniczenie w Mszy świętej niedzielnej w tych warunkach nie jest przejawem braku pobożności i wiary, lecz wyrazem troski o dobro wspólne i miłości Boga obecnego w drugim człowieku.

Jeśli to konieczne, niech w Mszy świętej uczestniczą wierni, którzy zamówili daną intencję wraz z najbliższą rodziną.

Zgodnie postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. na Mszy świętej, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz kościoła, łącznie nie może być więcej niż 50 osób. Bardzo proszę, aby wierni w duchu odpowiedzialności podporządkowali się tym ograniczeniom.

2011 - Copyright all rights reserved