17. Niedziela Zwykła – 30.07.2023r.

O godz. 15.30 Nieszpory.

Poniedziałek:  Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

Wtorek:     Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa

Środa:       O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę wierny, który nawiedzi kościół i tam pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę, może uzyskać odpust zupełny

„Porcjunkuli”.

I Piątek:      Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya. prezbitera Po Mszy św. o g. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu

i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 17.00 spowiedź. O g.18.00 Msza św.

I Sobota:    Po Mszy św. o g. 7.00 Nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Zapraszamy na coroczną Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę w okresie 6-11 sierpnia. Zapisy w salce katechetycznej przy plebanii w Liszkach. Bliższe szczegóły na plakacie w gablocie przy Kościele.