27 Niedziela Zwykła – 8.10. 2023r.

Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 15.30. W tygodniu o g. 17.00.

W kościele w Wołowicach w dni powszechne różaniec będzie odmawiany o g. 17.00, w niedzielę po Mszy św. o g.8.45.

Poniedziałek:    wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

Piątek:     wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

O g.17.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

W sobotę Dzień Nauczyciela, z tej okazji na różańcu będziemy się modlić za wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów pracujących w naszej parafii prosząc dla nich o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę XXIII Dzień Papieski. Przy kościele zbiórka do puszek na stypendia Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Zapraszamy młodzież i całe rodziny z dziećmi za tydzień na Mszę św. o godz. 11.30 z kazaniem dla najmłodszych.

Istnieje jeszcze możliwość dołączenia do scholi - wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w piątek w salce parafialnej na godz. 18.30

W sobotę 4 listopada w Katedrze na Wawelu święcenia kapłańskie przyjmie nasz parafianin diakon Krzysztof Kasprzycki. Dziękując Panu Bogu za dar kapłaństwa prośmy o umocnienie i potrzebne dla niego łaski. Mszę św. prymicyjną w kościele parafialnym w Czernichowie ks. Krzysztof odprawi w niedzielę 5 listopada o g. 11.30. Zapraszamy do włączenia się w przygotowanie tej ważnej dla naszej wspólnoty uroczystości.

Wypominki roczne  oraz jednorazowe można składać codziennie w zakrystii po Mszy św., a także w kancelarii w godzinach urzędowania. Prosimy o napisanie na kartce czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. W ciągu roku za zmarłych modlimy się w niedzielę przed każdą Mszą Świętą. Dlatego prosimy aby na kartce z wypominkami rocznymi napisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane dane wypominki. Aby uniknąć błędów prosimy o czytelne napisanie imion i nazwisk zmarłych. Z powodu ograniczonego czasu prosimy by w rocznych wypominkach wymieniać zmarłych z najbliższej rodziny. Za zmarłych wypominanych w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w kościele i na cmentarzu 1 i 2 listopada, oraz w listopadzie w dni powszednie.