17 Niedziela Zwykła ( 27 VII 2014 )

Dzisiaj po Mszach świętych  poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Po południu o godz.15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta. Modlimy się także w intencji ofiar wypadków drogowych i samolotowych.

W tym tygodniu:

W czwartek wsp. św. Ignacego z Loyoli, kapłana

W piątek od godz. 16.30 spowiedź z racji I Piątku Miesiąca. O godz. 18.00 Msza święta.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Ogłoszenie dotyczące pieszej pielgrzymki do Częstochowy:

Nasz człon Skawińsko-Czernichowski wychodzi w dniu 7 sierpnia o godz. 6:00 z Liszek. Zapisy w kancelarii parafialnej w Czernichowie lub w Liszkach  od 1 do 6 sierpnia w sali teatralnej w dni powszednie w godz. 10:00 - 11:30 i 18:30 - 20:00 oraz w niedzielę. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce: dorośli - 55 zł, dzieci i młodzież do lat 16 - 30 zł, dzieci do lat 5 - bezpłatnie. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń przy kościele.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.