26 Niedziela Zwykła ( 28 IX 2014 )

Po południu Nieszpory o godz. 15.30. Po Nieszporach Msza święta.

W Katedrze na Wawelu Uroczystość z racji świętego Wacława.

W tym tygodniu :

W poniedziałek Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

We wtorek wsp. św. Hieronima, kapłana i dr Kościoła.

W środę wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W czwartek wsp. świętych Aniołów Stróżów.

W sobotę wsp. Świętego Franciszka z Asyżu.

W tym tygodniu  I Piątek miesiąca. Po południu od godz. 15.30 spowiedź. O godz.17.00 Nabożeństwo Różańcowe. Około 17.30 Msza święta.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

Za tydzień pierwsza Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po rannej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Od środy rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe – będą one w tygodniu o godz. 17.00 . Po Nabożeństwie około 17.30 Msza święta . W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30.  Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach – dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki. Odmawiając Różaniec możemy otrzymać odpust , czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone. Procesja Różańcowa w przyszłą niedzielę po Nabożeństwie Różańcowym.

Składka do puszek na Seminarium będzie w drugą niedzielę października połączona z datkami z racji Dnia Papieskiego.

Rodzice tegorocznych dzieci komunijnych podjęli decyzję o jednakowych strojach.

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 do salki katechetycznej Rodzice dzieci klas IV przyniosą stroje komunijne w celu odstąpienia dzieciom klas III.

Spotkania Pielgrzymów z Rzymu :

I Grupa ( ks. Pawła ) sobota  4 X - Msza św. o godz.16.30.

II Grupa ( ks.Proboszcza) sobota 11 X- Msza św. o  godz.16.30.