27 Niedziela Zwykła ( 4 X 2015 )

Dzisiaj pierwsza Niedziela Miesiąca, po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu o godz.15.30 Nabożeństwo Różańcowe z procesją wokół kościoła. Po nabożeństwie Msza święta.

W tym tygodniu:

W poniedziałek wsp. świętej Faustyny Kowalskiej.

W środę NMP Różańcowej – w Wołowicach o godz. 18.00 Uroczysta Msza Święta z racji wypadającego w tym dniu święta patronalnego kościoła.

W piątek święto błog. Wincentego Kadłubka. W piątek o 4.00 rano Msza święta pielgrzymów do Trzech Stolic.

W sobotę o 17.30 Msza święta i spotkanie pielgrzymów I Grupy.

W przyszłą niedzielę Dzień Papieski - jak w latach ubiegłych młodzież z Zespolu Caritas zbiera do puszek datki na Seminarium Duchowne w Krakowie i na cele stypendialne - wspierając w ten sposób Fundację „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Dzięki temu setki młodych ludzi może zdobywać wiedzę, a My budujemy „żywy pomnik” Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Przypominamy Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 17.00. Po Nabożeństwie Msza święta. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Zachęcamy do udziału.

Spotkania w tym tygodniu:

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie w kościele, klasy I i II Gimnazjum - w sprawie Bierzmowania.

W piątek: schola o godz. 16.00, ministranci, lektorzy – po Mszy świętej.

W sobotę o godz. 9.00 kandydaci na ministrantów.

Grupa Apostolska w sobotę po Mszy świętej.

ks. Proboszcz