32 Niedziela Zwykła ( 8 XI 2015 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W poniedziałek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

We wtorek wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i dr Kościoła.

W środę wsp. św. Marcina z Tours , biskupa –Narodowe Święto Niepodległości  - Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 10.00.  Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i naszej Gminy. Wieczorem natomiast o godz. 18.00 modlitewne spotkanie w intencji Ojczyzny wszystkich kandydatów do Bierzmowania.

W czwartek wsp. świętego Jozafata biskupa i męczennika.

w piątek wsp.  świętych Benedykta , Jana , Mateusza , Izaaka i Krystyna , pierwszych męczenników Polski.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryków z Krakowskiego Seminarium Duchownego. Będą głosić kazania, spotkają się z dziećmi i młodzieżą. Wspólnie będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Seminarium i Światowe Dni Młodzieży.

Dzisiaj  czytane są  „nowe” Wypominki. Bardzo prosimy o zgłaszanie ewentualnych pomyłek,  gdyby takie zaistniały  przy przepisywaniu imion czy nazwisk. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominków.

Pozostałe spotkania jak zostało ustalone.

Parafia organizuje  9 dniową pielgrzymkę autokarową do Niemiec, Francji i  Belgii w terminie od 9.04 do 17.04. 2016 r. Zapisy przez najbliższe 2 tygodnie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Ks.Proboszcz