22 Niedziela Zwykła ( 28 VIII 2016 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu:

W poniedziałek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W środę od godz. 16.30 – 18.00, spowiedź dzieci i młodzieży, na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.

W czwartek wsp. błog. Bronisławy, dziewicy.

O godzinie 8.00 uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia z Bogiem nowego roku szkolnego. Dzieci Sz.P. i młodzież Gimnazjum zbierają się na boisku szkolnym o godz. 7.45, po czym uroczyste przejście ze Sztandarem Szkoły do kościoła na Mszę świętą. Po Mszy świętej także wspólne przejście dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców do Szkoły. Na boisku szkolnym około godz. 8.50 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z częścią artystyczną.

W tym tygodniu I Piątek Miesiąca. Msza św. rano o 6.30 i 7.00.

Po południu od 17.00 spowiedź, o 18.00 Msza św. ku czci Najświętszego Serca Jezusa.

W sobotę od 9:00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Schola spotyka się w czwartek przed Mszą, o godz. 7.30. Terminy spotkań grup działających przy parafii zostaną podane w przyszłą niedzielę.

W najbliższą sobotę spotkanie Pielgrzymów z Pieszej Pielrzymki do Częstochowej w Liszkach. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00.

Ogłoszenie szkolne o podręcznikach….