II Niedziela Adwentu ( 4 XII 2016 )

Dzisiaj I Niedziela Miesiąca – po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.  Po południu o godzinie 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Po Mszy świętej spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Przez całą niedzielę modlimy się w intencji  parafii z racji świętej Barbary, naszej patronki.

W dni powszednie Roraty o godz. 17.00 .   Gorąco zachęcamy do udziału w Roratach, nie tylko dzieci (z lampionami ), które  otrzymują  pamiątkowe obrazki , ale również młodzież i dorosłych.

W tym tygodniu :

We wtorek wsp. św. Mikołaja, biskupa.

W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00 ; 10.00; 17.00.

Na Mszy o godz. 17.00 poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych.

W Wołowicach Msza św.  o godz.18.00.

Ministranci  rozprowadzają Świece Adwentowe . Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji, oraz  Kościół na Wschodzie .

Mikołaj składa serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu paczek dla naszych dzieci.

We wtorek po Roratach spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. II i III Gimn. Klasy I Gimnazjum rozpoczną spotkania w drugi semestrze.

Pozostałe spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone.

Są w dalszym ciągu miejsca na pielgrzymkę  do Chorwacji.

Dobrej niedzieli w radosnym przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia.

Straż Pożarna z Czernichowa w przyszłą niedzielę przy kościele, organizuje zbiórkę pieniędzy dla rodziny z Wołowic, którą w minionym tygodniu dotknęło nieszczęście pożaru.