2 Niedziela Zwykła ( 15 I 2017 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

We wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata.

W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W sobotę wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W tym tygodniu III piątek miesiąca. Po Mszy o godz. 7.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W Wołowicach msza święta z nabożeństwem o godz. 18.00.

Przypomnimy,  w każdą środę  jest Msza święta wieczorna ( w okresie zimowym o godz. 17.00, w letnim o godz. 18.00 ) połączona z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy. Msza święta jest poprzedzona  godzinną Adoracją Najświętszego Sakramentu, w czasie której  można skorzystać ze spowiedzi.

Na dzień 22 stycznia ( niedziela ) otrzymała nasza parafia   zaproszenie do Centrum Jana Pawła II na godzinę 17.00 na Mszę świętą dziękczynną za kanonizację św. Jana Pawła II. Organizujemy wspólny wyjazd autokarem. Wyjazd w  o godz. 16.00 sprzed kościoła. Powrót około 19.30. Zapisy u p. Marii Michno we wtorek.

Spotkania jak zostało ustalone.