7 Niedziela Zwykła ( 19 II 2017 )

Trwa 40- godzinne Nabożeństwo poprzedzające Wielki Post.

Po Mszy o 11:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godziny 14:00. Od 14:00 wspólną modlitwę prowadzą Róże Różańcowe. Dzisiaj prosimy Róże z Czernichowa. Za tydzień modlitwę poprowadzi od godziny 14:00 Róża z Zagacia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko członkinie Róż, ale wszystkich, którzy chcą jak najlepiej przygotować się do Wielkiego Postu.

O godzinie 15:30 Nieszpory, po Nieszporach Msza Święta.

W tym tygodniu:

W środę Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

W czwartek wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00 poświęcenie świec dla dzieci klas III które nie były na poświęceniu w Matkę Bożą Gromniczną, oraz spotkanie wszystkich Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Na marginesie – informacja dla Rodziców dzieci klas II o terminie  Komunii w roku 2018. Od ośmiu lat jest on ustalany ze wszystkimi Rodzicami, na pierwszym spotkaniu we wrześniu Nowego Roku szkolnego (myślę, że to jest „zdrowe” podejście wyrażające szacunek do wszystkich Rodziców). Proszę więc nas nie pytać indywidualnie o datę Komunii w przyszłym roku – po prostu jej nie znamy.

Spotkania w tym tygodniu:

Kandydatów do Bierzmowania z klas II i III Gimn.  - we wtorek o godz. 17.00

z klas I Gimnazjum - w piątek o godz. 17.00

Pozostałe spotkania: schola we wtorek o 15.30, Ministranci i Lektorzy w piątek o godz. 18.00, Grupa Apostolska w sobotę wieczorem.