dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

15. Niedziela Zwykła – 14.07.2019r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek: Wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

Wtorek:          Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Środa:           O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

                     W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

                     O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:         Po Mszy św. o g.7.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

                    W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 19.00.

W ramach VI Wspólnoty Skawińsko-Czernichowskiej Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę wyruszy grupa niebieska dekanatu Czernichów. Wyjście 7 sierpnia z kościoła w Liszkach. Zapisy w dniach 3-6 sierpnia. Szczegóły na plakacie.

Kapucyn Ojciec Józef Mizera w imieniu Parafian Parafii św. Franciszka z Asyżu w Kielcach dziękuję naszej Wspólnocie Parafialnej za finansowe wsparcie budowy kościoła i klasztoru Kapucynów w Kielcach w kwocie 7 010zł.

Nasza parafia włącza się w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Miejsce zbiórki podwórko przy plebanii we wtorek 16 lipca do g.19.00. Przychody z akcji wspomogą zakupy nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej prowadzonego przez Siostry Orionistki, oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.

2011 - Copyright all rights reserved