3 Niedziela Zwykła – 26.01.2020r.

Ojciec Święty Franciszek postanowił, że trzecia niedziela zwykła będzie obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona być poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W dni powszednie pół godziny przed Mszą św. o g. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W środę w czasie adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Wtorek:           wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła

Piątek:            wspomnienie św. Jana Bosko

I Sobota:        Po Mszy św. o g. 7.00 Nabożeństwo wynagradzające składane     Niepokalanemu Sercu Maryi.

Odwiedziny chorych od g. 9.00.

Zapraszamy seniorów na tradycyjne kolędowanie w salce przy plebanii w niedzielę 26 stycznia po Mszy św. o g. 16.00.

Posługę kościelnego rozpoczął w naszym kościele pan Franciszek Strumiński z Czernichowa, a opiekę nad cmentarzem parafialnym objął zakład pogrzebowy Vładex z Liszek. Życzymy błogosławieństw Bożego w nowej posłudze.

Za tydzień I niedziela miesiąca. Po rannej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

W czasie ferii rano Msza św. o g. 7.00.