28 Niedziela Zwykła ( 12 X 2014 )

Dzisiaj XIV Dzień Papieski - przez cały dzień wpatrujemy się w postać Sługi Bożego Papieża Jana Pawła II i wsłuchujemy się w Jego słowa - jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na cele stypendialne - wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Dzięki temu setki młodych ludzi może zdobywać wiedzę, a My budujemy „żywy pomnik" Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Po południu o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe, w tygodniu o godzinie 17.00.

Zachęcamy w dalszym ciągu do tak licznego udziału jak dotychczas – dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki.

W tym tygodniu:

W poniedziałek  wsp. błog. Honorata Koźmińskiego, kapłana. Zakończenie Nabożeństw fatimskich w Liszkach o godz. 19.00.

W środę wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr Kościoła.

W czwartek wsp. św. Jadwigi Śląskiej.

Od następnej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na „wypominki" – modlimy się za zmarłych przed każdą Mszą Świętą, dlatego bardzo proszę na kartce z wypominkami rocznymi zapisać godziny Mszy, przed którą mają być czytane dane wypominki. W ten sposób włączymy się wszyscy w modlitwę za naszych bliskich zmarłych przez cała niedzielę.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone.