III Niedziela Adwentu – „Gaudete” ( 14 XII 2014 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta. W tygodniu Roraty o godz. 17.00.  Zachęcamy do wytrwałości i w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy do udziału.

Na Roratach będziemy przygotowywać do spotkania z Jezusem Miłosiernym w Sakramencie Pokuty.

Sakramentalna  spowiedź adwentowa będzie we wtorek 23 grudnia.

Przerwy w  spowiedzi: 9:45-10:30 ; 15:45 -16:15.

W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W Wołowicach Msza święta z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego  o godz. 18.00.

U ministrantów można nabyć świece adwentowe – ofiary są przeznaczone dla Caritas Archidiecezji i Kościół na Wschodzie.

Jest taki piękny zwyczaj w niektórych parafiach , że świece z lat ubiegłych (niewypalone) zanosimy na cmentarz na groby naszych bliskich.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało ustalone.

Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.