IV Niedziela Adwentu ( 21 XII 2014 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach  Msza święta.

We wtorek w południe  odwiedzimy chorych gdyby jeszcze Ktoś chciał na Święta.

W środę Wigilia – ostatnie Roraty  o 7.00 rano.

W Wigilię – przypominamy - prawo kanoniczne nie zobowiązuje nas do zachowania postu. Jednak tradycja chrześcijańska szczególnie tak mocna w naszej Ojczyźnie zachęca nas do właściwego przeżywania tego dnia – zgodnie z własnym sumieniem starajmy się zachować post i przeżyjmy jak zawsze Wieczór Wigilijny – nie może więc zabraknąć w naszych Rodzinach łamania się opłatkiem, wspólnej modlitwy, odczytania fragmentu Pisma Świętego, życzeń i śpiewu kolęd.

Msza święta zwana Pasterką - w Wołowicach o godz. 22.30, w kościele parafialnym w Czernichowie o północy – gorąco zapraszamy wszystkich

Składka na Pasterce na fundusz SOS wspierający Domy Samotnej Matki.

W czwartek  Boże Narodzenie, w piątek  świętego Szczepana.

W drugi dzień Świąt dla chętnych poświęcenie owsa. Składka w drugi Dzień Świąt przeznaczona na UPJPII. Msze święte w okresie Świąt jak w każdą niedzielę.

W sobotę św. Jana,  Apostoła i Ewangelisty.

W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się w intencji rodzin naszej parafii.

Serdeczne Bóg zapłać Kołu Gospodyń z Zagacia za sprzątanie w piątek i w sobotę.

Młodzież z Grupy Apostolskiej, w imieniu swoim i nas duszpasterzy przekazuje wam wszystkim życzenia wraz z poświęconym siankiem na stół wigilijny.  Na Pasterce będziemy składać życzenia Wszystkim Parafianom i Gościom, niemniej już dziś przyjmijcie wyrazy ogromnej życzliwości na ostatni dzień  Adwentu. Dzieląc się opłatkiem pamiętajcie o tych których Bóg postawił pośród Was.

Wizytę Duszpasterską rozpoczniemy w poniedziałek 29 XII.

Spowiedź 23 XII 2014 ( wtorek ):

Przerwy w  spowiedzi:

Komunia święta udzielana będzie co 20 minut.

W Wołowicach spowiedź od 14.30 – 15.30.

Spowiedź 23 XII 2014 ( wtorek ) :

Przerwy w  spowiedzi:

Komunia święta udzielana będzie co 20 minut.

W Wołowicach spowiedź od 14.30 – 15.30.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE