II Dzień Świąt – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika ( 26 XII 2014 )

W dalszym ciągu przeżywamy tajemnicę Wcielenia Syna Bożego. Msze święte jak w każdą niedzielę. Dla chętnych po Mszach św. poświęcenie owsa.

Jutro świętego Jana Apostoła i Ewangelisty.

W niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Serdeczne Bóg zapłać za dary na plebanię, wyrazy wdzięczności za życzliwość, za życzenia dla nas księży.

Przyjmujemy w dalszym ciągu zgłoszenia na pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji i Włoch.

Od najbliższego poniedziałku tj. 29 XII rozpoczynamy wizytę duszpasterską od Przegini Narodowej.

Kapłan przychodzi z modlitwą i Bożym błogosławieństwem, starajmy się więc przeżyć ten dzień szczególnie.

Porządek Wizyty Duszpasterskiej w następnym tygodniu:

Poniedziałek - 29.12.2014

I Ksiądz: Przeginia Narodowa – od Dworku do Państwa Tuchowskich

II Ksiądz: Przeginia Narodowa – rozpoczęcie Podlesie - Na Górkach do P. Haliny Wrona

Wtorek - 30.12.2014

I Ksiądz: Zagacie – od przystanku w stronę Remizy – do P. Dariusza Hajto (przy drodze na Dąbrową)

II Ksiądz: Przeginia Narodowa – od P. Zalarskich w stronę Boru (zakończenie)

Piątek – 2.01.2015

I Ksiądz: ZagacieSpod lasu od P. Szaraniec do kapliczki i ulica w stronę P. Kościelnego oraz Bańdy

II Ksiądz: Zagacie – rozpoczęcie pod Wyźrałem – od P. Bałuszków do P. Grzesiaków

Sobota 3.01.2015

I Ksiądz: Zagacie od 11:00 - od P. Wiesława Kozioł do kapliczki (u P. Mlostków) i Podzagacie