3 Niedziela Zwykła ( 25 I 2015 )

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory . Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W poniedziałek wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W wtorek wsp.  błog. Jerzego Matulewicza.

W środę wsp. św. Tomasza z Akwinu , kapłana i dr Kościoła.

W sobotę  wsp. św. Jana Bosko , kapłana – patrona młodzieży i wychowawców .

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca.  Po pierwszej Mszy Świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych .  Po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

W następny poniedziałek wypada, Święto Ofiarowania Pańskiego ( Matki Bożej  Gromnicznej ).  W tym dniu będziemy się modlić w intencji zakonów kontemplacyjnych  i wspieramy je materialnie.

Po południu kolędowanie w kościele. Już dziś informując serdecznie zapraszamy całe rodziny. Zakończymy w ten sposób tegoroczny okres kolędowy.

Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas II i III Gimnazjum w środę. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 17.00. Pozostałe spotkania  w tym tygodniu jak zostało ustalone.

Ks.Proboszcz