IV Niedziela Wielkiego Postu ( 15 III 2015 )

Po południu o  godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym . Po Gorzkich Żalach Msza Święta. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust.  Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach  wielkopostnych.

W czwartek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP – modlimy się w intencji wszystkich Ojców i solenizantów.

W piątek o godz. 20.00 trzeci Wieczór Uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.

Jak w okresie Adwentu świece , tak w okresie Wielkiego Postu ministranci rozprowadzają Baranki Wielkanocne . Ofiary składane przy ich nabywaniu są przeznaczone na pomoc dzieciom potrzebującym i będą przekazane do Caritas naszej Archidiecezji. Spełniamy w ten sposób uczynki miłosierdzia wobec bliźnich.

Jak co roku Pani  Zofia Wędzicha przyjmuje ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na cały rok na wystrój kościoła . Ofiary będą przyjmowane  także po Gorzkich Żalach w każdą niedzielę Wielkiego Postu.

Spotkania : scholi we wtorek o godz.15.00 , ministrantów i Lektorów w sobotę po Mszy świętej wieczornej. Kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00. Grupy Apostolskiej w sobotę po Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę na godzinę 17.00 organizujemy wyjazd do Sanktuarium Jan Pawła II w Krakowie . Zapisy u Pani Marii Michno ………..

Koszt przejazdu 12 złotych. Wyjazd o  godz.15.50 z Przegini Narodowej... około  godz.16.00 z Czernichowa. Powrót około godz. 20.00.

Módlmy się o dobre przeżycie tegorocznych Rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się w następny czwartek ( 26 III ). Szczegóły za tydzień.

Ks.Proboszcz