3 Niedziela Wielkiego Postu ( 8 III 2015 )

Dzisiaj  po południu o  godz. 15.15  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust ( czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone ) .  Zachęcamy do udziału w tych Nabożeństwach .

Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16.15 oraz o 17.30. Po pierwszej Drodze Krzyżowej Msza święta.

Ministranci i Szkolne Koło Caritas rozprowadzają Baranki Wielkanocne. Ofiary składane przy ich nabywaniu są przeznaczone na pomoc dzieciom potrzebującym i będą przekazane do Caritas naszej Archidiecezji.

Spełniamy w ten sposób uczynki miłosierdzia wobec bliźnich.

Jak co roku Pani Zofia Wędzicha przyjmuje ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na cały rok na wystrój kościoła.

W środę po Mszy świętej wieczornej spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Grecji i Włoch. Proszę o przygotowanie wpłat.

Spotkania w tym tygodniu :

Schola w piątek o godz. 15.00.

Ministranci i Lektorzy w piątek po Drodze Krzyżowej.

Grupa Apostolska w sobotę po Mszy św. wieczornej.

W minionym tygodniu wykonaliśmy impregnacje ( zabezpieczenie przed drewno- jadami ) wszystkich ołtarzy. W tym tygodniu będą prowadzone prace w wejściu głównym kościoła.

Wszystkie Panie polecamy opiece Matki Najświętszej i składamy serdeczne życzenia.

ks. Proboszcz