II Niedziela Wielkiego Postu ( 1 III 2015 )

Dzisiaj po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust, czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone.

W środę świętego Kazimierza, patrona Archidiecezji krakowskiej.

W piątek o godz.16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci, o 17.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

Jest to pierwszy piątek miesiąca. Po południu od 15.00 spowiedź. Wyjątkowo w piątek od 9.00 odwiedziny chorych, ze względu na spowiedź rekolekcyjną w sobotę w Rybnej.

Od dzisiaj ministranci rozprowadzają baranki wielkanocne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dla biednych i przekazywane do Caritas naszej Archidiecezji.

Spotkania:

• Schola we wtorek o godz. 14.40.
  • Ministranci, Lektorzy w piątek po Mszy świętej wieczornej.
  • Grupa Apostolska w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  • Kandydaci do Bierzmowania z kl. I Gimn. we wtorek o godz. 17.00.
  • Kandydaci z klas II i III Gimn. w środę po Mszy wieczornej.

ks. Proboszcz