17 Niedziela Zwykła ( 24 VII 2016 )

Dzisiaj po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Po południu o godz.15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta. Modlimy się także w intencji ofiar wypadków drogowych i samolotowych.

W tym tygodniu:

W poniedziałek św. Jakuba, apostoła i świętego Krzysztofa.

We wtorek wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

W piątek wsp. św. Marty.

W sprawie pielgrzymów:

• Bardzo prosimy osoby które mieszkają w pobliżu szkoły i przedszkola w Czernichowie i remizy OSP na Zagaciu, by w razie potrzeby wspomóc pielgrzymów udostępnieniem łazienki.
  • Osoby które przyjmują pielgrzymów, prosimy by na bieżąco śledziły stronę internetową naszej parafii. Będą tam dopisywane wszelkie nowości dotyczące pielgrzymów i ich rozkładu dnia.
  • Osoby które chcą wziąć udział w czuwaniu i Mszy świętej z papieżem na Brzegach mogą w zakrystii odebrać bezpłatne bilety.

Ogłoszenie dotyczące pieszej pielgrzymki na Jasną Górę….

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.