18 Niedziela Zwykła ( 31 VII 2016 )

Po południu o godz. 15.30 Nieszpory połączone z adoracją. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu :

W poniedziałek wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp. i dr Kościoła.

W czwartek wsp. Jana Marii Vianneya, kapłana.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Od godz. 16.30 spowiedź.  O godz. 18.00 Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę  Święto Przemienienia Pańskiego, od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W niedzielę o godz. 6.00 z Liszek wyrusza nasz Człon Krakowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Proszę chętnych o zgłaszanie się u nas lub w Liszkach do soboty włącznie. Szczegóły przy zapisie.

Bardzo gorące podziękowania wszystkim, którzy zarówno przyjmowali pielgrzymów jak i pomagali w przygotowaniu posiłków dla Nich. Byli zachwyceni serdecznością i życzliwością Was wszystkich. Podkreślali to zarówno pielgrzymi jak i księża i biskupi włoscy, którzy byli u nas obecni na katechezie. Z racji ustaleń ich organizatorów wyjechali oni od nas wczoraj na czuwanie i Mszę św. na Brzegach, po której bezpośrednio wyjeżdżają do Włoch.

Bardzo prosimy o wpłacanie pozostałej kwoty pieniędzy na pielgrzymkę do Pragi do przyszłej niedzieli włącznie.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.