30 Niedziela Zwykła ( 23 X 2016 )

Po południu o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe, w tygodniu o godzinie 17.00. Zachęcamy  gorąco w dalszym ciągu do udziału w Nabożeństwach Różańcowych – dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Dotychczas wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy uczęszczają na Różaniec, Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

W tym tygodniu:

Przypominamy: w środę od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu przed Nabożeństwem Różańcowym i możliwość skorzystania ze spowiedzi.

W piątek świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Przez cały tydzień modlimy się w intencji misji i misjonarzy.

W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego – Uroczystość.

W czasie Mszy św. o godz. 10.00  odśpiewamy uroczyste Te Deum, jako dziękczynienie Bogu za dar tej Świątyni. Modlimy się w intencji budowniczych naszych Świątyń. W intencji tych, którzy w ciągu wieków o nie dbali i w intencji wszystkich, którzy obecnie troszczą się o nasze kościoły, zarówno ten w Czernichowie i ten w Wołowicach.

Dzieląc się radością, polecamy gorąco modlitwie dwóch alumnów z naszej parafii, którzy rozpoczęli studia w  Seminarium Duchownym w Krakowie. Są to Grzegorz Kapusta i Marcin Pytko.

Spotkania jak zostało ustalone.

W nadchodzącym tygodniu  z soboty na niedzielę zmiana czasu letniego na zimowy.

ks. Proboszcz