11 Niedziela zwykła ( 18 VI 2017 )

Dzisiaj po południu  Msza święta o godz. 16.00. Nie ma Nieszporów.

Jak już wielokrotnie mówiliśmy dzisiaj będziemy przeżywać VII Festyn Parafialny. Rozpoczęcie o godz. 14:30. Szczegóły  na plakatach i stronie internetowej parafii.

Do czwartku włącznie Msza św. i procesja wokół kościoła o godz. 18.00.

W środę wsp. św. Alojzego Gonzagi.

W czwartek  zakończenie Oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci o godz. 18.00. Wcześniej od 16.00 spowiedź na zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 17.00 Msza na zakończenie roku kl. III Gimnazjum.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Msza święta z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i aktem oddania Bożemu Sercu całej naszej parafii. W piątek z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę wsp. uroczystość św. Jana Chrzciciela.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się czynnie w ostatnie Uroczystości. Zarówno te odpustowe w minioną niedzielę, jak również w Uroczystość Bożego Ciała. Wszystkim, którzy przygotowali ołtarze, przystroili trasę przejścia procesji. Niech Bóg błogosławi każdemu i każdej z Was - od najmłodszych zaczynając na dorosłych kończąc. Szczególnie chce podziękować Panom Strażakom z całej parafii za udział w tych uroczystościach, ale również za ich wielką otwartość i zawsze gotowość do pomocy przy wszelkich okazjach.