12 Niedziela Zwykła ( 25 VI 2017)

Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach   Msza święta.

W tym tygodniu :

w środę św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w porządku świątecznym tj. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 w Czernichowie i o godz. 19.00 w Wołowicach.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca.

Od przyszłej niedzieli w Wołowicach przez okres wakacyjny Msza św. o godz. 8:45.

Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy pomagali w przygotowanie tegorocznego Festynu Parafialnego, Panu Wójtowi, Współorganizatorom. Osobom z poza naszej parafii, również za pomoc w przygotowaniu ogrodu dla gości. Gorące podziękowania dla wszystkich którzy włączyli się bezpośrednio w Festyn:  dzieciom i młodzieży z przedszkoli i szkół z terenu Gminy, sponsorom ( zarówno indywidualnym jak i firmom ), Kołom Gospodyń i Stowarzyszeniom z całej parafii ( za ciasta, bigos ) Panom przy grilach, Osobom które przygotowały Loterię.

Bóg zapłać ks. Pawłowi i p. Januszowi Sroce za zorganizowanie zawodów sportowych. Ks. Pawłowi i ks. Michałowi za wszelką pomoc.

Serdecznie  chciałem podziękować Panom strażakom z całej parafii, jak również Panom strażakom z Czułówka, którzy zawsze są gotowi do pomocy u nas.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w dniu Festynu i na jego przygotowanie. Po odliczeniu wszystkich kosztów, dla parafii pozostała kwota 16.500 złotych.

Informacje gospodarcze : organy już są w salce u nas, dalej prowadzone są prace na wikarówce (malowanie ścian zewnętrznych, łazienka w drugim mieszkaniu). Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.