dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

27 Niedziela Zwykła – 7.10. 2018 r.

I Niedziela miesiąca – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych.


Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe . Po nabożeństwie Msza święta. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o g. 17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych a szczególnie dzieci, które będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.


Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek:    święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

Środa:       na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek:      o g. 17.00 ostatni w tym roku różaniec fatimski, po różańcu Msza święta.

                  Serdecznie zapraszamy

Sobota:     wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego


W przyszłą niedzielę XVIII Dzień Papieski. Przy kościele zbiórka do puszek na stypendia Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Po Mszy św. o g. 11.30 program artystyczny przygotowany przez uczniów ze Szkolnego Koła Caritas.


W zakrystii i kancelarii będziemy przyjmować na „wypominki”. Prosimy o napisanie na kartce czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. W ciągu roku za zmarłych modlimy się w niedzielę przed każdą Mszą Świętą dlatego bardzo prosimy aby na kartce z wypominkami rocznymi napisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane dane wypominki. Aby uniknąć błędów prosimy o czytelne napisanie imion i nazwisk zmarłych.


2011 - Copyright all rights reserved