dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

I Niedziela Wielkiego Postu ( 17 II 2013 )

Po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym . Po Gorzkich Żalach Msza Święta . Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust ( czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone ) . Te nabożeństwa tak mocno są związane z polską tradycją, dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału w Nich .

W tym tygodniu :

W piątek Święto Katedry św. Piotra , Apostoła

W sobotę wsp. św. Polikarpa , biskupa i męczennika

W piątek o 16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci , o 17.00 Msza Święta , po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży . Po drugiej Drodze Krzyżowej ( około godz. 18.00 ) spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. W czasie spotkania będzie możliwość zdawania Ewangelii św. Łukasza, dla osób którzy tego nie zrobili dotychczas.

W przyszłą niedzielę o godz.10.40 spotkanie najmłodszych dzieci wraz z rodzicami w Aniołkowie.

Pozostałe spotkania jak zostało ustalone.

 

Proboszcz

ks.Wiesław Grzechynia

2011 - Copyright all rights reserved